اطلاعات منتشر شده از صنعت تولید MP3 Player ها در سال 2017 اطلاعات جالبی شامل: نیاز کاربران، حجم معاملات و رقابت موجود در این بازار را نشان می دهد.

این گزارش بروی بازار جهانی MP3 Player ها تمرکز می کند. این گزارش بازارها را بر اساس سازنده ها، مناطق، انواع محصولات و کاربردهای آن ها دسته بندی کرده است.

این گزارش نشان میدهد سونی هم اکنون در رتبه دوم بزرگترین تولیدکنندگان MP3 Player در جهان قرار دارد. سونی بعد از اپل در این جایگاه قرار گرفته و پس از آن نیز نام های آشنایی به چشم میخورد. این گزارش در ادامه به معرفی این تولیدکنندگان بر اساس سهم بازار می پردازد که به شرح و ترتیب زیر است :

Apple
Sony
Philips
Aigo
Newsmy
IRiver
COWON
SanDisk
PYLE
ONDA

همچنین، سهم فروش بر اساس مناطق نیز به شرح و ترتیب زیر است: آمریکای شمالی ( آمریکا، کانادا و مکزیک )، اروپا ( آلمان، فرانسه، بریتانیا، روسیه و ایتالیا )، آسیا و اقیانوسیه ( چین، ژاپن، کره، هند و آسیای جنوب شرقی )، آمریکای جنوبی، خاورمیانه و آفریقا

سهم فروش بر اساس انواع محصولات نیز به شرح مقابل است: Flash Memory MP3 Player و Hard Drive MemoryMP3 Player و همینطور سهم بازار بر اساس سن کاربران استفاده کننده نیز به این شرح است:
افراد زیر 18 سال
افراد 19 تا 24 سال
افراد 25 تا 34 سال
و افراد بالاتر از 35 سال

منبع: