سونی در رتبه سوم فروش تلویزیون های حرفه ای در خاک ایالات متحده آمریکا

4
۴,۰۵۹


سونی پس از چند سال سکوت نسبی در بازار تلویزیون ها کم کم در حال بازپس گیری جای خود در این بازار پر اهمیت است. از سال گذشته با عرضه اولین نسل از تلویزیون های OLED توانست در سطح تلویزیون های حرفه ای شاخ و شانه بکشد و محصولاتی کم نظیر و با کیفیت را به دست مشتریان برساند.

در بازار ایالات متحده که از بزرگترین بازارهای دنیا به شمار میرود، سونی هم اکنون در رده سوم بزرگترین عرضه کنندگان تلویزیون های پرمیوم قرار دارد. در تازه ترین آمار ارائه شده از خاک ایالات متحده آمریکا سهم سونی از بازار تلویزیون های حرفه ای در این کشور 11 درصد است که سونی را در رده سوم بزرگترین عرضه کنندگان تلویزیون در این کشور قرار داده است. در این جدول دو برند کره ای سامسونگ و ال جی به ترتیب در رده های اول و دوم قرار دارند.

در این آمار تلویزیون های گران قیمت شامل تلویزیون های 2500 دلاری و بالاتر محاسبه شدند که سونی 33 درصد از کل فروش خود را در این رده داشته است. سونی در رده تلویزیون های بزرگتر از 75 اینچ نیز 25 درصد از کل بازار را در اختیار دارد. لازم به ذکر است که این آمار تا پایان ماه آگوست را شامل میشود.

منبع:

4 دیدگاه ها

 1. امسال سامسونگ با Q9FN گوی سبقت در بخش LCD از سونی ربود. ولی تو بخش OLED الان سونی بهترین عملکردو داره. بطور کلی تو بخش فروش تلویزیون های پریمیوم تو کل دنیا سونی اوله

  پاسخ

  ,Saeed گفته:
  ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ساعت: ۲۰:۴۹

  کسی که سونی نمیخره‌ خَره‌خَره 🙁

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here