Sony-Xperia-India-Press-Conference
خبرهای رسیده از سونی حکایت از آن دارد که این شرکت خود را برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 26 می آماده میکند. این کنفرانس مطبوعاتی قرار است در روز 26 می برابر با 5 خرداد و در شهر دهلی نو برگزار میشود.

دعوت نامه از که سونی برای این رویداد به اصحاب رسانه ارسال کرده نشان از حضور یک محصول ضد آب دیگر از خانواده اکسپریا دارد. حدس این موضوع از تصویری که در بالا مشاهده میکنید کار چندان دشواری نیست. منابع داخلی در هند از معرفی دوباره اکسپریا M4 Aqua در این رویداد خبر میدهند اما این تنها برنامه سونی برای این رویداد نیست و سونی قصد دارد تا محصولی دیگر را در این رویداد به نمایش بگذارد.

شاید محتمل ترین محصولی که بتوانیم در مورد معرفی آن در این تاریخ صحبت کنیم نسخه جهانی اکسپریا Z4 باشد. شایعات پیش از این در مورد احتمال عرضه اکسپریا Z4 در سایر نقاط جهان سخن گفته بودند. احتمال این که ما در تاریخ مذکور شاهد معرفی نسخه جهانی اکسپریا Z4 با نامی دیگر همچون اکسپریا +Z3 باشیم بسیار زیاد است.

با توجه به فاصله کم باقی مانده تا این رویداد و عدم تبلیغات گسترده در مورد این رویداد احتمال این که در تاریخ مذکور یک اسمارت فون انقلابی با مشخصاتی حیرت انگیز معرفی گردد بسیار کم است. با این حال سونی همواره ما را شگفت زده کرده و باید منتظر باشیم و ببینیم آیا در این رویداد نیز سونی یک سورپرایز جدید برای ما به همراه می آورد یا خیر ؟ پاسخ به این سوال در روز 5 خرداد مشخص خواهد شد.

xperiablog