z-u
سونی در حال برنامه ریزی است تا در سال 2015 یک فبلت دیگر از خانواده اکسپریا را روانه بازار کند. اولین فبلت سونی سال 2013 و با نام اکسپریا Z Ultra در اندازه 6.4 اینچ معرفی و عرضه شد. این فبلت با مشخصات بالا در رده گران قیمت های بازار قرار میگرفت. سال 2014 نیز سونی با معرفی یک فبلت میان رده 6 اینچی با نام اکسپریا T2 Ultra دومین فبلت خود را روانه بازار کرد.

حالا نیز خبرهای رسیده از منابع داخلی سونی موبایل حکایت دارد، سونی قصد معرفی یک فبلت دیگر از خانواده اکسپریا را دارد. هنوز در مورد جزئیات این فبلت و اینکه آیا این فبلت در رده گران قیمت های بازار قرار میگیرد یا میان قیمت، اطلاعی در دسترس نیست اما گفته میشود سومین فبلت سونی نیز همانند نسل دوم فبلت های اکسپریا در اندازه 6 اینچ ساخته خواهد شد.

سال گذشته شایعاتی در مورد معرفی یک فبلت ارزان قیمت با مشخصات پایین منتشر شده بود که حتی آن فبلت در بنچمارک ها نیز ظاهر شد. اما به نظر سونی تصمیم بر عدم معرفی آن فبلت ارزان قیمت گرفت. با این حال همه چیز هنوز مبهم است و مشخص نیست که فبلت آینده سونی در چه رده ای قرار خواهد گرفت. در صورت معرفی این فبلت شما دوست دارید سومین فبلت سونی از چه رده ای باشد؟ ارزان قیمت، میان قیمت یا گران قیمت ؟

digitimes