حساب کاربری پلی استیشن سونی انگلستان امروز با انتشار پستی در توئیتر اعلام کرد که سونی در نظر دارد به زودی از اتفاقی جدید در زمینه پلی استیشن پرده بردارد. همچنین، علاوه بر پست مذکور، سونی انگلستان یک ویدئویِ بسیار کوتاه 10 ثانیه ای از شیئی که با پارچه ای قرمز پوشانده شده است منتشر کرده، که نوید یک پیشرفت سخت افزاری جدید را میدهد.

همانطور که شاید بتوانید حدس بزنید بازار گمانه زنی ها بسیار داغ است. برخی گمان میکنند که سونی در نظر دارد از کنسول PS5 پرده بردارد ( که کاملاً این موضوع رد میشود، چون سونی در چنین مراسم هایی دست به معرفی پلی استیشن جدید نمیزند ) و برخی دیگر گمان میکنند سونی در نظر دارد نسخه جدیدی از پلی استیشن 4 را معرفی کند. اما چرا امسال سونی باید در مراسم Gamescom از سخت افزار جدیدی رونمایی کند؟

در این بین سونی آمریکا هیچگونه خبری درباره این موضوع منتشر نکرده است و حتی همین اطلاعات را نیز با کاربران به اشتراک نگذاشته است، که این موضوع مهر تأییدی است بر اینکه سونی در نظر دارد این سخت افزار جدید را تنها برایِ منطقه اروپا در دسترس کاربران قرار دهد و قرار نیست پایِ آن فراتر از مرزهایِ اروپا برود.

پیش بینی میشود سونی از نسخه باندل شده ای مخصوص برایِ بازار اروپا پرده بردارد یا نهایتاً چیزی شبیه به پلی استیشن تی وی معرفی کند. البته نباید از این موضوع نیز به سادگی گذر کنیم که سونی حتی در این نمایشگاه کنفرانسی ندارد و پیش بینی میشود اگر اتفاق جدیدی در حال رُخ دادن باشد، باید منتظر مراسم Playstation Experience باشیم که در ماه دسامبر برگزار خواهد شد.

منبع: