Kriss Kyle

دقایقی پیش خبردار شدیم که سونی موبایل با همکاری شرکت Red Bull و توسط یکی از آکروبات هایِ حرفه ای دنیا، Kriss Kyle دست به ساخت ویدئویی اختصاصی برای گوشی برتر اکسپریا Z5 Premium زده است. این ویدئو که اسمش « Kaleidoscope » نهاده شده است، نشان میدهد که دوچرخه سوار حرفه ای و محبوب دنیا، کریس کایل در یک محیط وسیع و بر رویِ اجسام متحرک در حال انجام حرکات آکروباتیک میباشد. این ویدئو و همچنین 4 ویدئو از پشت صحنۀ این ویدئویِ اختصاصی توسط گوشی اکسپریا Z5 Premium ضبط شده است.

در این ویدئوها به 4 ویژگی برتر گوشی اکسپریا Z5 Premium از جمله فوکوس فوق سریع هیبریدی 0.03 ثانیه ای، تثبیت کننده تصاویر حرفه ای، فیلمبرداری 4K و زوم 5 برابری بدون اُفت کیفیت اشاره میشود. همچنین تماشایِ ویدئوها و عکس هایِ گرفته شده توسط این گوشی هوشمند بر رویِ صفحه نمایش 4K اکسپریا Z5 Premium نیز در این ویدئویِ اختصاصی به خوبی نشان داده شده است.

کریس کایل نظر خود پیرامون اکسپریا Z5 Premium را اینگونه شرح میدهد :

این فرصت بسیار ویژه و اختصاصی و تجربه خارق العاده و بینظیری که با گوشی اکسپریا Z5 Premium داشتم برای من بسیار با ارزش بود و حاضرم بارها و بارها این تجربه را تکرار کنم. اینکه بتوانیم توسط یک گوشی هوشمند در چنین محدودۀ غیرمناسبی ( در یک پارک اسکیت شبیه سازی شده ) ویدئویِ تبلیغاتی بسازیم از دید من غیرممکن بود؛ اما اکنون باور دارم که سونی کار خود را به خوبی انجام داده است. تجربه نگاه کردن حرکاتم بر رویِ صفحه نمایش خارق العاده 4K اکسپریا Z5 Premium یکی از لذت بخش ترین لحظات زندگی من تا به امروز بوده است و به کمک دوربین خارق العاده این گوشی هوشمند توانستم ریزترین جزئیات عکس هایِ گرفته شده و فیلم هایِ ضبط شده از حرکاتم را به خوبی تماشا کنم؛ که حتی در رؤیاهایِ خود نیز چنین چیزی را تصور نمیکردم!

وارن ساندرز، مدیرعامل سونی موبایل انگلستان و ایرلند نیز نظر خود را درباره ساخت این ویدئو چنین شرح میدهد :

برخی از ایده هایِ ساخت این ویدئو بسیار دیوانه وار و تقریباً غیرممکن بودند؛ مثل چرخیدن داخل لوله یا انجام حرکات نمایشی بر رویِ وسایل بازی. ایده هایِ ناب و خلاقانه این ویدئو را اگر کنار بگذاریم، هرگز فکرش را نمیکردیم که دوربین یک گوشی هوشمند بتواند از زوایایِ خارق العاده ای که گوشی اکسپریا Z5 Premium موفق به شکار آنها شده است تصویربرداری کند!

به نظر میرسد که سونی موبایل عزم خود را جزم کرده است اینبار برای گوشی هایِ خانواده Z5 و مخصوصاً اعلاترین و ارشدترین عضو این خانواده، گوشی اکسپریا Z5 Premium حسابی سنگ تمام بگذارد. تمامی شواهد و قرائن حاکی از این هستند که سونی با نگرشی جدید در بحث تبلیغات برای گوشی هایِ هوشمند نسل جدید خود در کورس رقابت حاضر شده است و این شاید مهمترین اتفاق برای طرفداران برند با اصالت، خوش نام و قدیمی سونی باشد.

در پایان، از شما همراهان همیگشی دعوت میکنیم با ما به تماشایِ ویدئویِ اختصاصی ضبط شده از حرکات آکروباتیک کریس کایل توسط گوشی اکسپریا Z5 Premium و 4 ویدئو از پشت صحنه ساخت آن بنشینید.

ویدئویِ تبلیغاتی اکسپریا Z5 Premium سونی با همکاری RedBull

پشت صحنه ویدئویِ تبلیغاتی اکسپریا Z5 Premium: بخش ۴K

پشت صحنه ویدئویِ تبلیغاتی اکسپریا Z5 Premium: بخش زوم

پشت صحنه ویدئویِ تبلیغاتی اکسپریا Z5 Premium: بخش فوکوس

پشت صحنه ویدئویِ تبلیغاتی اکسپریا Z5 Premium: بخش لرزشگیر