XAV-AX100_Front_Sony_MusicFile_Playback
سونی یکی از کمپانی های با سابقه در تولید و عرضه دستگاه های پخش کننده خودرو است. این کمپانی ژاپنی امروز از جدیدترین دستگاه پخش کننده مخصوص خودرو پرده برداشت که در یک زمینه با تمامی پلیرهای قبلی سونی تفاوت دارد.

پلیر جدید سونی XAV-AX100 نام دارد که اولین دستگاه پخش کننده سونی است که از Android Auto پشتیبانی میکند. Android Auto پلتفرم مخصوص خودروها است که گوگل چندی پیش به صورت بتا آن را به نمایش گذاشته بود. البته این پلیر علاوه بر این با Apple CarPlay که سیستم تقریبا مشابه با Android Auto برای اپل است نیز سازگاری دارد.

این پلیر مجهز به آمپلی فایر 55 واتی Dynamic Reality Amp 2 با تکنولوژی EXTRA BASS است. سونی در مورد این پخش کننده میگوید که از آخرین تکنولوژی های صوتی برای دستیابی با بهترین کیفیت استفاده کرده است. همچنین تکنولوژی Dynamic Stage Organizer در این پخش کننده موجب میشود تا بلندگوهای جلو صدایی به مراتب بهتر را به کاربر تقدیم کنند.

XAV-AX100 قرار است به زودی و از ماه نوامبر به بازار عرضه شود. قیمت این پلی 499 دلار تعیین شده که در بین پلیرهایی که از Android Auto پشتیبانی میکنند تقریبا در رده ارزان قیمت ها است.

nexus2cee_XAV-AX100_Angle_Sony_Home_Blue

منبع: