Xperia-Lounge-thumb-640x598
هفته گذشته بود که خبر به روزرسانی جدید برنامه Xperia Lounge را با هم خواندیم. سونی این برنامه را در جدیدترین به روزرسانی خود به نسخه 3.0 ارتقا داده است که قابلیتی جدید در آن با عنوان سطح بندی کاربران اضافه شده است.

در این برنامه از این پس کاربران در دو سطح طلایی و نقره ای قرار میگیرند. سطح اولیه کاربران در حالت پیش فرض به اسمارت فون آنها بستگی دارد اما امکان ارتقا از سطح نقره ای به سطح طلایی نیز برای کاربران وجود دارد.

در این تقسیم بندی تمامی کاربران اسمارت فون های خانواده Z در سطح طلایی قرار میگیرند. در حالی که دیگر کاربران اسمارت فون های اکسپریا همگی در سطح نقره ای قرار خواهند گرفت. با این حال امکان ارتقا از سطح نقره ای به سطح طلایی برای کاربران سایر گوشی های اکسپریا نیز وجود خواهد داشت. شرکت در مسابقات، استفاده از پیشنهادات برنامه ها، بازی ها، موسیقی ها و فیلم هایی که سونی ارائه میدهد در ارتقای کاربر به سطح طلایی تاثیرگذارند.

تمامی کاربران میتوانند هم اکنون سطح کاربری خود را دریافت کنند. برای این کار با ورود به برنامه و از طریق قسمت Sign in وارد حساب خود شده و سپس از طریق قسمت My Account سطح کاربری خود را تایید کنند. سونی به کاربرانی که در سطح طلایی قرار داشته باشند پیشنهادات ویژه تری ارائه میکند.

Xperia-Lounge-tiers_1

Xperia-Lounge-tiers

Xperia-Lounge-tiers_3

در صورتی که هنوز نسخه جدید این برنامه را دریافت نکردید از لینک زیر در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا اقدام کنید.