sony-smartwatch3-header
موسسه تحقیقاتی J.D. Power با انجام مطالعاتی بر روی طیف وسیعی از کاربران گجت های هوشمند، میزان رضایت مندی آنان از ساعت های هوشمند را اعلام کرد که در آن سونی، در رتبه سوم بیشترین میزان رضایت مندی از این گجت هوشمند قرار گرفت.

این بررسی بر اساس فاکتورهای مختلفی از جمله استفاده آسان و راحتی کار، عمر باتری، قابلیت ها، قیمت، قدرت و دوام، اندازه صفحه نمایش، طراحی ظاهری و خدمات به مشتریان صورت گرفت که در نهایت ساعت های هوشمند اپل، سامسونگ و سونی رتبه های اول تا سوم را در اختیار گرفتند. در این بررسی یک بازه زمانی 12 ماهه در نظر گرفته شده و در این مدت، میزان رضایت مندی مشتریان از ساعت های هوشمند مورد ارزیابی واقع شده است.

سونی در این بررسی میزان رضایت مندی 840 از 1000 را بدست آورد تا پس از دو کمپانی دیگری که به آن ها اشاره کردیم رتبه سوم میزان رضایت مندی مشتریان را از ساعت های هوشمند به خود اختصاص دهد.
fitnessband2

سونی تا کنون سه نسل از ساعت های هوشمند خود را به بازار عرضه کرده که از معرفی آخرین نسل آن که با نام اسمارت واچ 3 شناخته میشود نزدیک به دو سال میگذرد. آیا شما هم از کاربران ساعت های هوشمند سونی هستید؟ اگر این طور است نظر خود را در خصوص ساعت هوشمند سونی با ما در میان بگذارید.

منبع: