m2aquabanner
سونی موبایل هفته گذشته محصولی جدید را با نام اکسپریا M2 Aqua معرفی کرد که مشخصه اصلی آن در مقایسه با اکسپریا M2 بهره گیری از قابلیت ضد آب بودن آن است. اکسپریا M2 Aqua در کنار اکسپریا Active و اکسپریا Go تنهای اسمارت فون های میان رده سونی هستند که در برابر آب و گرد و غبار مقاومت دارند.

 

سونی که دو سال بود محصولات میان رده خود را از ویژگی کارآمد ضد آب بودن محروم کرده بود یک بار دیگر با اکسپریا M2 Aqua این قابلیت کاربردی را برای مدل های میان رده خود به ارمغان آورد. اکسپریا M2 Aqua با استاندارد Ip68 در بدو معرفی لقب مقاومترین اسمارت فون دنیا را نیز به خود اختصاص داد.

 

معرفی یک محصول میان رده با قابلیت ضد آب بودن برای علاقه مندان به سونی بسیار امیدوار کننده بود. اما خبر بهتر اینکه سونی روند ساخت محصولات ضد آب را برای مدل های سطح متوسط خود متوفف نخواهد کرد.

 

بر اساس اخبار حاصله و منابع خبری همچون DiGiTimes سونی خط تولید اسمارت فون های ضد آب را در رده میان قیمت ها از سال 2015 به صورت جدی به راه خواهد انداخت. این میتواند خبر بسیار خوبی برای علاقه مندان به گوشی های ضد آب باشد که با قیمتی نسبتا کم بتوانند یک مدل مقاوم در برابر آب تهیه کنند. گفته میشود سونی تمرکز خود را بر روی استاندارد های بالای مقاومت قرار داده است. با این حساب میتوانیم از سال آینده میلادی شاهد ساخت و عرضه مقاومترین گوشی های هوشمند توسط سونی باشیم.

 

DiGiTimes