android-6.0-marshmallow-4
سونی موبایل از ماه گذشته میلادی، طرح بتای اندروید 6.0 مارشمالو را برای کاربران گوشی های سری Z2 و Z3 آغاز کرد. این طرح در نهایت منجر به انتشار آپدیت نهایی اندروید مارشمالو برای گوشی های این دو خانواده با شماره ساخت 23.5.A.0.570 شد. شماره ساختی که پیش از این به عنوان نسخه بتا برای کاربران اکسپریا Z2، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact عرضه شده بود.

با انتشار آپدیت نهایی اندروید 6.0 مارشمالو برای گوشی های سری Z2 و Z3 این سوال در ذهن کاربران پدید آمد که سرانجام طرح بتای اندروید مارشمالو چه خواهد شد؟ این سوال حالا با واکنش سونی موبایل به جواب رسیده است.

سونی در مورد طرح بتای خود که مدتی است راه اندازه کرده گفت: طرح بتا تا نیمه های امسال ادامه خواهد داشت و در این مدت ما قابلیت های جدید را بنا بر بازخوردهای کاربران به این طرح و در نهایت به نسخه های نهایی اندروید 6.0 اضافه خواهیم کرد.

سونی همچنین در مورد شماره ساخت 23.5.A.0.570 و عرضه آن به صورت نهایی نیز واکنش هایی نشان داده است. سونی این نسخه را نسخه نهایی طرح بتا نمیداند و ارائه آن را در برخی کشورها نیز به صورت محدود قلمداد کرده و اعلام میدارد برای سایر نقاط دنیا و همچنین اپراتورها آپدیت های تکمیلی در آینده ای نزدیک عرضه خواهد شد.

منبع: