Android-6.0-Marshmallow
سونی موبایل به 1000 کاربر خود شانس تجربه نسخه آزمایشی اندروید 6.0 را میدهد. اندروید 6.0 که به تازگی توسط گوگل معرفی شده، قرار است در آینده برای تعدادی از گوشی های اکسپریا منتشر شود. اما سونی پیش از انتشار رسمی این آپدیت نسخه آزمایشی آن را که با رابط کاربری جدید خود همراه است به تعدادی از کاربران خود ارائه میکند.

طرح مفهومی رابط کاربری سونی در اندروید 5.1 مدتی قبل نیز برای تعداد 500 کاربر از کشور سوئد عرضه شده بود. حالا سونی این فرصت را به تعداد بیشتری از کاربران در کشورهای مختلف داده تا رابط کاربری جدید سونی در اندروید 6.0 را پیش از عرضه رسمی این آپدیت تجربه کنند.

این طرح تنها برای کاربران گوشی های اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact و در کشورهای دانمارک، استونی، فنلاند، آلمان، ایسلند، ایرلند، لتونی، لیتوانی، نروژ، سوئد و انگلستان قابل استفاده است. ثبت نام در این طرح از طریق برنامه Sony´s Concept for Android در گوگل پلی امکان پذیر است. پس از ثبت نام پذیرش یا عدم پذیرش شما توسط سونی در این طرح به زودی و از طریق همین برنامه اعلام خواهد شد. با توجه به محدودیت ثبت نام این طرح افرادی که زودتر از دیگران اقدام به ثبت نام کنند از شانس بیشتری برای استفاده از این طرح برخوردار هستند.

منبع: