ts3-1
راکت تنیس هوشمند سونی پس از گذشته نزدیک به دو سال از معرفی راه خود را برای ورود به بازار پیدا کرد. این راکد که در جریان نمایشگاه IFA 2013 معرفی شده بود با گذشت حدود یک سال و نیم از معرفی آن فرصتی برای عرضه پیدا نکرد. اما انتظارها برای دوست داران تنیس و علاقه مندان به راکت هوشمند سونی به پایان رسید و سونی در نهایت عرضه رسمی این راکت هوشمند را آغاز کرد.

اگر بخواهیم به طور دقیق تری به راکت هوشمند سونی نگاه کنیم این راکت نیست که لقب هوشمند را یدک میکشد. در واقع سنسوری است که در انتهای راکت متصل شده و راکت معمولی را تبدیل به یک راکت هوشمند میکند. سونی این سنسور را با نام SSE-TN1W به فروش میرساند و تنیسور ها با اتصال این سنسور به راکت های معتبری همچون ویلسون، یانکس و پرینس میتوانند از امکانات آن استفاده کنند.

این سنسور اطلاعات زیادی را از جمله سرعت توپ، تعداد شوت های زده شده، حتی نحوه ی چرخش توپ و موارد بسیار دیگر را توسط تلفن همراه متصل به این گجت به شما نشان می دهد. کاربر برای استفاده از این سنسور و یا بهتر بگوییم این راکت باید برنامه مخصوص آن را در گوشی هوشمند نصب کنید.

این سنسور ابزاری مناسب برای آنهایی است که تنیس را به صورت نیمه حرفه ای و حرفه ای دنبال میکنند. سونی بعد گذشت ماه ها از معرفی این سنسور عرضه آن را در ایالات متحده و با قیمت 200 دلار آغاز کرده است. این سنسور هم اکنون در فروشگاه رسمی سونی و بدون راکت با قیمت 200 دلار قابل سفارش است.

pSNYNA-SSETN1W_alternate4_v500

pSNYNA-SSETN1W_main_v500

pSNYNA-SSETN1W_alternate1_v500