اسپیکر وایرلس سونی SRS-X99 در هند راه اندازی شد
اسپیکر قدرتمند سونی در مدل SRS-X99 درحال حاضر در کشور هند عرضه شده است. این اسپیکر که به همراه دو اسپیکر دیگر تابستان امسال توسط کمپانی سونی رونمایی شد هم اکنون به عنوان بزرگترین اسپیکر نسبت به 2 مدل دیگر در هند عرضه شده است.

اسپیکر وایرلس SRS-X99 می تواند صدایی با قدرت 154 وات تولید کند و به علت دوسوپر باند اصلی کنار و دو دریور با قدرت متوسط و یک ساب ووفر قدرتمند در بالای دستگاه این صدای قدرتمند تولید می شود.

اسپیکر جدید سونی قادر است از فایل های MP3 ،WMA،  AAC،  WAV، FLAC، AIFF، ALAC، DSD پشتیبانی کرده و آن ها را بدون هیچ مشکلی پخش کند. به علاوه به لطف DSEE-HXm X99 این اسپیکر می تواند فایل های بی کیفیت یا مشکل دار شما را دریافت و با صدای دارای کیفیت بالا و وضوح بهتر پخش نماید. فکر می کنیم این همان ویژگی است که یک پلیر 4K Blu-ray می تواند درخصوص فیلم های 1080 پیکسلی شما انجام دهد.

این اسپیکر با باتری کار می کند و نیازی به اتصال به هیچ جریان تامین کننده نیرویی ندارد. به علاوه سونی SRS-X99 قادر است به کمک وای فای یا بلوتوث برخی از جریان های موسیقی را پخش نماید. این اسپیکر در هند با قیمت 49.990 روپیه می باشد. این اسپیکر قطعا از دو مدل دیگر گران تر بوده و سونی X88 و X99 با قیمت کمتری عرضه خواهند شد.

منبع: