اگر با ما همراه بوده باشید، چندی پیش طی خبری اعلام کردیم که عرضه گوشی اکسپریا XZs که نسخه ارتقا یافتۀ گوشی اکسپریا XZ میباشد به زودی در برخی از بازارهایِ منتخب آغاز خواهد شد. اما شاید برایِ شما هم مثل ما بسیار جالب باشد که سونی در نظر دارد عرضه این گوشی را از یکی از کشورهایِ آسیایی آغاز کند.

سونی موبایل ویتنام پس از معرفی رسمی گوشی اکسپریا XZs در خاک این کشور و آغاز پیش فروش گوشی مذکور از صبح امروز، رسماً اعلام کرد که پیش فروش این گوشی هوشمند در تاریخ 5 آوریل 2017 میلادی به پایان خواهد رسید و اولین واحد از گوشی هایِ اکسپریا XZs پیش خرید شده در تاریخ 6 آوریل 2017 میلادی به دست خریداران میرسند و این گوشی هوشمند به قفسه فروشگاهها راه پیدا خواهد کرد.

شاید بسیاری برایِ خرید این گوشی هوشمند برنامه ریزی هایی انجام داده باشند که این گوشی را در آینده ای نزدیک خریداری کنند، اما پیشنهاد وسوسه برانگیز سونی موبایل ویتنام شاید بسیاری را وادار کند قبل از ورود رسمی اکسپریا XZs به بازار این کشور آنرا پیش خرید کنند تا از هدایایِ بینظیر آن بهره مند شوند.

سونی موبایل تایوان به پیش خریداران گوشی اکسپریا XZs که از امروز تا 5 آوریل 2017 میلادی گوشی مذکور را پیش خرید کنند به عنوان هدیه یک هدست بلوتوث MDR-XB70BT به ارزش 1.990.000 دونگ ( حدود 89 دلار آمریکا ) و یک پاوربانک 5.800 میلی آمپر/ساعتی به ارزش 590.000 دونگ ( حدود 26 دلار آمریکا ) تقدیم میکند، که قیمت مجموع هدایایِ همراه این گوشی را به رقم 2.6 میلیون دونگ ( حدود 115 دلار آمریکا ) میرساند.

همانطور که بارها اعلام کردیم، ویتنام یکی از بازارهایِ بسیار مهم برایِ سونی میباشد و اَکنون این اهمیت تا جایی افزایش یافته است که اکسپریا XZs به عنوان اولین منطقه در دنیا، در کشور ویتنام عرضه خواهد شد. گفتنی است که بر اساس اطلاعات موثق و دقیق، گوشی ارتقا یافتۀ اکسپریا XZs هیچگاه پایش به مرزهایِ کشور عزیزمان ایران نخواهد رسید، اما آخرین شاهکار سونی موبایل، گوشی اکسپریا XZ Premium پس از عرضه جهانی با گارانتی معتبر در ایران نیز به صورت رسمی عرضه خواهد شد.

منبع: