xperia-z3-compact
بازار ایالات متحده از بزرگترین بازارهای موبایل در جهان به شمار میرود که پیروزی در آن میتواند تاثیر زیادی در موفقیت های جهانی شرکت ها داشته باشد. سونی در چند سال اخیر برای کسب یک جایگاه مطمئن در این کشور تلاش بسیاری داشته اما در این امر توفیقی را بدست نیاورده است. اخیرا نیز سونی فروش اکسپریا Z3 را در این کشور چند روزی به حالت تعلیق در آورده بود که در نهایت با شکستن قیمت آن یک بار دیگر فروش این دستگاه را با قیمتی کمتر از قیمت اولیه از سر گرفت.

در حالی که هنوز برخی از اسمارت فون های قدیمی تر سونی همچون اکسپریا Z1 در ایالات متحده به فروش میرسند اما سونی گوشی اکسپریا Z3 Compact را از لیست فروشگاه خود خارج کرد. این عمل شاید به معنای توقف فروش این دستگاه در ایالات متحده باشد که سونی تصمیم به اجرای آن گرفته است.

اکسپریا Z3 Compact از اسمارت فون های قدرتمند سونی و یکی از قدرتمندترین اسمارت فون های مینی در جهان محسوب میشود که در ایالات متحده با استقبال چندانی رو به رو نشد. ما نمیدانیم که این توقف فروش دائمی است یا اینکه سونی در آینده با کاهش قیمت بار دیگر فروش این دستگاه را در ایالات متحده از سر خواهد گرفت.

xperiablog