این روزها، اکسپریا XZ1 در کشورهای مختلفی در حال عرضه است. سونی معمولا عرضه پرچمداران خود را از بازارهای شرق آسیا شروع میکند و کشورهای خاورمیانه و اروپایی را پس از آن در اولویت خود قرار میدهد.

همانطور که میدانید بازار ایالات متحده یکی از مهمترین بازارهای موبایل در دنیاست که سونی معمولا به صورت جدی وارد آن نمیشود. البته هیچگاه سونی این بازار را به طور کامل رها نکرده و همواره پرچمداران خود را، حتی با تاخیر به آن وارد میکند. جدیدترین پرچمدار سونی یعنی اکسپریا XZ1 شانس این را داشته تا خیلی زود تجربه ورود به بازار ایالات متحده را به دست آورده و شانس خود را برای موفقیت در این بازار محک بزند.

سونی نسخه دو سیم کارت اکسپریا XZ1 را به مشتریان خود در بازار ایالات متحده پیشنهاد میدهد. هر چهار رنگ موجود برای این دستگاه در بازار آمریکا در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت که همگی با قیمت 700 دلار آماده فروش شدند. یکی از حاشیه ساز ترین خبرها در خصوص عرضه گوشی های سونی در آمریکا، بحث عدم استفاده از قابلیت سنسور اثر انگشت در این کشور است که به نظر اکسپریا XZ1 نیز در این مورد بدون سنسور اثر انگشت راهی بازار آمریکا خواهد شد.

منبع: