همانطور که می دانید، Xperia Ear دستیار هوشمندی است که حالا بیش از هر زمانی هوشمند شده است. قابلیت جدید که امروز برای آن منتشر شد، Anytime Talk نام دارد که امکانات جذابی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

با استفاده از قابلیت Anytime Talk شما می توانید به سرعت و به سادگی به شبکه ای از دوستان خود که آن ها هم از Xperia Ear استفاده می کنند، متصل شوید. این قابلیت این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به سادگی گفتگوهایی با حداکثر چهار نفر دیگر به صورت هم زمان داشته باشید. برای این کار تنها کافیست که یک دکمه را فشار دهید یا می توانید صدای خود را ضبط کرده و در قالب یک ویس آن را به دوستان موردنظر خود ارسال نمایید.

قابلیت Anytime Talk از اپلیکیشن های کاربردی و مناسبی استفاده می کند تا افراد بتوانند نهایت بازدهی را از آن دریافت نمایند. .Anytime Talk همچنین، این امکان را به کاربران خواهد داد تا بتوانند تا افرادی که نیاز به ارتباط داخلی در یک محیط ( برای مثال در محیط یک شرکت ) با یکدیگر را دارند، بتوانند با یکدیگر گفتگو داشته باشند. در حال حاضر شاهد عرضه ی نسخه ی بتا از این امکان را هستیم و به زودی با رفع مشکلات احتمالی آن عرضه ی نسخه ی نهایی آن را شاهد خواهیم بود.

منبع: