360_photos-600x3201

فاصله زیادی تا عرضه رسمی اولین هدست واقعیت مجازی کمپانی نام آشنایِ سونی، Playstation VR نداریم و بدیهی است که سونی در حال فراهم کردن مقدمات برایِ رود مقتدرانه هدست واقعیت مجازی خود به دنیا میباشد. ساعاتی پیش یکی از منابع معتبر ما اعلام کرد که سونی به زودی بروزرسانی جدیدی برایِ ویدئوپلیر کنسول خود منتشر خواهد کرد، که قابلیت پشتیبانی از ویدئو ها و عکس هایِ 360 درجه را به این کنسول اضافه میکند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این بروزرسانی تا کمتر از 12 ساعت دیگر برایِ کنسول Playstation 4 و PS4 Slim عرضه خواهد شد و با خود ویژگی هایِ جدیدی به همراه دارد، که بزرگترین ویژگی آن اضافه شدن پشتیبانی از ویدئو ها و عکس هایِ 360 درجه به مدیاپلیر اختصاصی کنسول PS4 سونی میباشد. سونی در این باره توئیتی با این مضمون منتشر کرده است:

بروزرسانی جدید مدیاپلیر اختصاصی سیستم عامل پلی استیشن ما ( نسخه 2.50 ) که تا 12 ساعت دیگر منتشر خواهد شد، پشتیبانی از فایل هایِ صوتی بسیار با کیفیت FLAC و همچنین پشتیبانی از ویدئو ها و عکس هایِ 360 درجه را برایِ همگام شدن با هدست واقعیت مجازی Playstation VR به کنسول PS4 خواهد افزود.

به نظر میرسد سونی حسابی در حال آماده کردن کنسول PS4 برایِ ورود هدست واقعیت مجازی Playstation VR میباشد و از طرفی، هر روز خبر جدیدی درباره بررسی سایت هایِ مختلف و بزرگ دنیا پیرامون اولین نسل از هدست واقعیت مجازی سونی منتشر میشود که اذعان میکند سونی کار خود را به خوبی انجام داده است. در مجموع زمان زیادی تا دیدار با اولین نسل از هدست واقعیت مجازی سونی باقی نمانده است.