PlayStation VR سونی در سال گذشته عنوان پرفروش ترین هدست واقعیت مجازی در دنیا را به خود اختصاص داده بود. سونی در چند ماه اولیه عرضه این هدست موفق شد تا آمار فروش این محصول دوست داشتنی را از مرز یک میلیون دستگاه عبور دهد. استقبال از پلی استیسن VR سونی به حدی بود که در چند مقطع موجودی این محصول در فروشگاه ها به پایان رسید.

به هر حال، به نظر می رسد که سونی پس از مدت ها به این نتیجه رسیده است که تقاضا برای این محصول بیشتر از تولید آن است. در گفتگویی که یکی از مدیران سونی با MCV داشته است، او اعلام کرده است که سونی در حال فعالیت بروی افزایش تولید این محصول می باشد.

” ساخت یک دستگاه که تجربه ی جدید پوشیدنی را در اختیار کاربران قرار دهد برای ما چالش بزرگی بود. زمانی که پس از عرضه ی دستگاه با نظر فوق العاده ی کاربران روبرو شدیم، متوجه شدیم کار خود را به درستی انجام داده ایم. “

ما همچنان در روزهای نخست عمر این محصول به سر می بریم ولی از آنجایی که تقاضا برای این محصول در حال افزایش است، ما نیز تصمیم به افزایش تولید خود در این زمینه گرفته ایم. این موضوع برای آینده ی فناوری واقعیت مجازی می تواند خبر بسیار خوبی باشد و افراد بیشتری می توانند با استفاده از PlayStation VR پا به دنیای واقعیت مجازی بگذارند.

بنابراین، این خبر، خبر خوبی برای طرفداران این تکنولوژی می باشد. در صورتی که از علاقه مندان به خرید PlayStation VR هستید اما در خرید آن با مشکلی روبرو شده اید، از این پس و با افزایش تولید این محصول می توانید به سادگی آن را خریداری کرده و از آن لذت ببرید.

منبع: