sonylogo
با عبور از نمایشگاه CES و عدم معرفی هیچ اسمارت فونی از خانواده اکسپریا در آن، حالا نوبت به اکسپریا Z4 میرسد تا شایعات پیرامون آن بیشتر شود. در حالی که دو ماه تا رویداد MWC و مقصد احتمالی اکسپریا Z4 زمان باقی مانده اما شایعات زیادی در مورد این دستگاه به گوش میرسد.

در جدیدترین شایعه به گوش رسیده و از منابع خبری در تایوان خبر آمده که ممکن است سونی دو نسخه متفاوت از اکسپریا Z4 را برای بازارهای مختلف عرضه کند. بر این اساس یکی از نسخه ها با صفحه نمایش QHD و دیگری با صفحه نمایش Full HD معرفی خواهد شد. پیش تر از این نیز شایعاتی در مورد اینکه سونی اکسپریا Z4 را برای بازار ایالات متحده با صفحه نمایش QHD عرضه خواهد کرد شنیده میشد.

سونی این روزها شدیدا برای ورود قدرتمند به بازار ایالات متحده تلاش میکند و شاید این اقدام نیز در جهت قدرتنمایی بیشتر در این بازار سیاست گذاری شده باشد. البته بعید است که سونی نسخه QHD پرچمدار آینده خود را فقط به بازار ایالات متحده محدود کند و انتظار میرود در سایر مناطق نیز این نسخه راه پیدا کند.

اما شایعه دیگر در مورد این دستگاه قاب حاشیه آن است که گفته میشود سونی این بار از فلز براق استفاده خواهد کرد. مهم ترین مزیت استفاده از فلز براق عدم رنگ پریدگی آن در گذر زمان است که در مدل های قبلی این مشکل دیده شده بود.

Phonearena