psn-av2

شبکه پلی استیشن یا همان Playstation Network که به صورت مخفف PSN نامیده میشود، حدود 10 سال پیش در چنین روزهایی همراه با عرضه کنسول بسیار محبوب PS3 شروع به کار کرد. سونی اولین PS3 را در تاریخ 11 نوامبر 2006 میلادی در کشور خانگی اش ژاپن به فروش رساند و 6 روز بعد پایِ کنسول محبوب و به یادماندنی PS3 به بازار ایالت متحده آمریکا رسید.

همانطور که اشاره شد، معرفی و عرضه کنسول PS3 برایِ سونی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، به این دلیل که 10 سال پیش در چنین روزهایی سونی برایِ اولین بار با عرضه کنسول PS3 از شبکه پلی استیشن و فروشگاه پلی استیشن پرده برداشت، که تا امروز به خیل عظیمی از کاربران خدمات داده است و سود بسیار زیادی را عاید کمپانی ژاپنی و خوش نام سونی ساخته است.

حال سونی به پاسِ این همراهی و به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس شبکه و فروشگاه پلی استیشن، تخفیفات ویژه ای را برایِ برخی از بازی هایِ پر فروش خود در نظر گرفته است. این فروش ویژه از هفته جاری آغاز شده است و به مدت 2 هفته ادامه خواهد داشت تا کاربران بتوانند بازی هایِ مد نظر خود را با قیمتی استثنائی خریداری کنند.

اما این همه داستان نیست و سونی علاوه بر بازی هایِ دیجیتالی برخی از فیلم هایِ شبکه پلی استیشن را نیز شامل این تخفیف کرده است. سابقاً فروشگاه پلی استیشن مختص کاربرانی بود که قصد خرید بازی هایِ دیجیتالی را داشتند، اَما اَکنون شبکه و فروشگاه پلی استیشن کارایی کاملاً متفاوتی دارد و کاربران علاوه بر خرید بازی، میتوانند فیلم ها و سریال هایِ محیوب خود را نیز از این طریق خریداری کرده و به تماشایِ آن بپردازند.

همچنین، به مناسبت دهمین سال تأسیس شبکه و فروشگاه پلی استیشن، کاربران قدیمی این شبکه که از بدو تولد این سیستم همراه سونی بوده اند، یک نشان کاربری و عکس پروفایل مخصوص دریافت میکنند، که به پاس همراهی و تشکر و قدردانی از آنان به آدرس پست الکترونیکی آنها ارسال خواهد شد و از طریق دستورات ارسال شده قابل فعالسازی خواهد بود.

اما سونی سورپرایزهایِ دیگری نیز برایِ کاربرانش در آستین دارد. به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس شبکه پلی استیشن، سونی پوسته بسیار حرفه ای و مخصوصی را برایِ تمام کاربران کنسول هایِ PS3 و PS4 آماده کرده است، که از طریق فروشگاه پلی استیشن از داخل کنسول هایِ مذکور قابل دریافت میباشد و کاربران میتوانند هم اَکنون برایِ دریافت آن به فروشگاه پلی استیشن مراجعه کنند.

منبع: