Pink-Xperia-Z5-Premium_1
همین چند روز قبل بود که شایعاتی مبنی بر احتمال معرفی یک نسخه صورتی از اکسپریا Z5 در برخی رسانه ها مطرح شد. این خبر تنها در حد یک شایعه بود که توسط هیچ منبع رسمی نیز تایید نشد، اما به نظر میرسد این شایعه کم کم رنگ حقیقت را به خود میگیرد.

سونی موبایل ساعتی قبل در صفحه رسمی اینستاگرام خود، با انتشار تصاویری مبهم، وعده یک جشن در روز 12 ژانویه را میدهد. تصاویری که سونی موبایل در اینستاگرام خود منتشر کرده، به هیچ وجه ارتباطی با گوشی های هوشمند این شرکت ندارد و نشانه هایی از یک جشن را به تصویر میکشد.

در اینستاگرام سونی دو تصویر به صورت پیاپی منتشر شده که هر دوی آنها به رنگ صورتی است. شاید اگر پیش از این اطلاعاتی از احتمال معرفی نسخه صورتی اکسپریا Z5 نداشتیم، رمزگشایی از این تصاویر کمی سخت بود اما حالا اولین چیزی که با دیدن این تصاویر در ذهن ما تداعی میشود احتمال معرفی این دستگاه در تاریخ مذکور است.
00

001
ما هنوز هم نمیدانیم که روز 12 ژانویه برابر با 22 دی ماه دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد. اما محتمل ترین اتفاق همین معرفی نسخه صورتی اکسپریا Z5 است. حتی برخی منابع غیر رسمی از احتمال معرفی نسخه ای صورت رنگ از اکسپریا Z5 Premium نیز خبر دادند. این که سونی این رنگ را به رنگ های اصلی اکسپریا Z5 اضافه میکند یا نه و اینکه در روز 22 دی ماه چه جشنی برای ما تدارک دیده، سوالاتی است که سه روز دیگر به جواب آنها خواهیم رسید.