b7d4a244-5525-4d02-8599-ab45a45d9f9c
سونی با وجود اینکه به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ را به نسبت دیگر شرکت ها کمی دیرتر آغاز کرد، اما بسیار سریع به انجام رساند تا جایی که در حدود 1 ماه بیش از 10 گوشی و تبلت از خانواده اکسپریا این به روزرسانی را دریافت کردند. بر اساس برنامه سونی، تنها 3 گوشی اکسپریا Z، اکسپریا ZL و اکسپریا ZR به همراه تبلت اکسپریا Z باقی ماندند که هنوز موفق به دریافت این آپدیت نشدند. کاربران این چهار دستگاه نیز بی صبرانه منتظر انجام به روزرسانی هستند تا آنها نیز تجربه ای جدید از اندروید را با نسخه آب نبات چوبی داشته باشند.

صبح امروز یک اسکرین شات از اکسپریا Z با نسخه اندروید 5.0 لالی پاپ به بیرون درز کرد که نشان داد کاربران فاصله ای تا تجربه آب نبات چوبی ندارند. حالا نیز یک اتفاق مهم برای کاربران تاریخ دقیق انجام به روزرسانی است که توسط سونی موبایل اعلام شده است.

سونی موبایل فیلیپین در صفحه توییتر خود تایید کرد، به روزرسانی اندروید 5.0 برای اکسپریا Z از هفته آینده آغاز خواهد شد. سابقه نشان میدهد که سونی معمولا در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته عملیات انتشار آپدیت را آغاز میکند و در صورت تکرار همین رویه، احتمالا در روزهای دوشنبه و یا سه شنبه هفته آینده شاهد انتشار آپدیت اندروید 5.0 برای اکسپریا Z خواهیم بود. خبرهای تکمیلی را از سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید.

lollipop