Pink-Xperia-Z5-Premium_3
بر اساس گزارش های رسیده، سونی موبایل قصد دارد تا یک رنگ جدید را به رنگ های اصلی اکسپریا Z5 اضافه کند. همانطور که میدانید، اکسپریا Z5 در چهار رنگ اصلی مشکی گرافیتی، سفید، سبز و طلایی به بازار عرضه شده است. حال به نظر میرسد رنگ صورتی نیز به زودی به رنگ های این اسمارت فون زیبا اضافه خواهد شد.

این خبر بر اساس گزارشات رسیده از منابع معتبر در کشور تایوان به دست رسیده که از تصمیم سونی برای عرضه اکسپریا Z5 با رنگ صورتی برای یکی از اپراتورهای این کشور حکایت دارد. رنگ صورتی اکسپریا Z5 بر اساس اطلاعات بدست آمده قرار است از اواخر ماه ژانویه در دسترس خریداران قرار بگیرد.

این اولین بار نیست که سونی به رنگ های اصلی پرچمداران، رنگ جدیدی اضافه میکند. اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته نیز در چنین روزهایی بود که تصاویری از اکسپریا Z3 با رنگ بنفش به بیرون درز کرد که در نهایت از ماه ژانویه رنگ بنفش اکسپریا Z3 نیز در برخی کشورها قابل سفارش بود.

سونی پیش از این نیز رنگ صورتی را در برخی اسمارت فونی های خود مثل اکسپریا P و اکسپریا Z1 Compact به کار برد. این رنگ که بیشتر مورد پسند خانم ها است ابتدا در کشور تایوان به فروش خواهد رسید و بعدها به احتمال فراوان در دیگر نقاط دنیا نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

Pink-Xperia-Z5-Premium_1

Pink-Xperia-Z5-Premium_2

منبع: