عملکرد سونی در ارائه آپدیت های امنیتی به صورت ماهانه، تحسین برانگیز است. سونی را به جرأت میتوان اولین کمپانی غیر از گوگل دانست که آپدیت های امنیتی را در هر ماه برای گوشی های هوشمندِ خود ارائه میکند. آپدیت هایی که جدیدترین پچ امنیتی را برای مقابل با بدافزارها در اختیار خود دارند.

سونی در ارائه آپدیت های امنیتی معمولاً ترتیب خاصی را رعایت نمیکند و هر ماه یکی از گوشی های خود را به عنوان اولین گوشی به روزرسانی میکند. این ماه همانند ماه گذشته اکسپریا XZ شانس این را داشت تا اولین گوشی هوشمند سونی باشد که آپدیت امنیتی ماه می را دریافت میکند. البته غیر از اکسپریا XZ اکسپریا X Performance هم این آپدیت را دریافت کرده است.

آپدیت امنیتی ماه می برای اکسپریا XZ هم اکنون با شماره ساخت 41.3.A.2.128 برای هر دو مدل تک سیم و دو سیم کارت در دسترس کاربران قرار گرفته است. این آپدیت هم اکنون به صورت OTA در منطقه خاورمیانه نیز برای کاربران حاضر در کشور ایران قابل دریافت است. این آپدیت به عنوان یک به روزرسانی امنیتی، علاوه بر تغییر در پچ امنیتی، احتمالاً در بهبود عملکرد کلی دستگاه نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت.

دریافت این به روزرسانی به منطقه رام شما بستگی دارد نه منطقه ای که شما در آن حضور دارید. شما میتوانید با مراجعه به آپدیت یاب اکسپریان، جزئیات انتشار این به روزرسانی و راهنمای پیدا کردن منطقه رام خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریان