sonylollipop
کم کم به روزهای پایان ماه فوریه نزدیک میشویم و سونی همچنان کاربران خود را در انتظار به روزرسانی اندروید 5.0 قرار داده است. سونی پیش از این وعده داده بود که به روزرسانی لالی پاپ را برای گوشی های هوشمند خانواده Z در ماه فوریه به انجام برساند اما با گذشت بیش از سه هفته از این ماه هنوز خبری از آغاز این به روزرسانی نشده است.

با توجه به نزدیک شدن به پایان ماه فوریه، صحبت های ضد و نقیضی در مورد عدم به روزرسانی لالی پاپ در این ماه شنیده میشود. سونی موبایل معمولا خبرهای مربوط به آپدیت های محصولات خود را در بلاگ رسمی خود منتشر میکند، با این حال و با وجود نزدیک شدن به روزهای پایان ماه فوریه هنوز خبری در مورد احتمال تاخیر افتادن این به روزرسانی منتشر نکرده است.

با وجود اینکه هنوز سونی واکنشی نسبت به این تاخیر از خود نشان نداده اما شب گذشته سونی موبایل ایتالیا در توییتر خود از احتمال به تاخیر افتادن مجدد عملیات به روزرسانی خبر داد. سونی موبایل ایتالیا در یک توییت اعلام کرد: ممکن است به روزرسانی لالی پاپ به ماه مارس موکول شود، ما شما را از جزئیات جدید باخبر خواهیم کرد.

march

البته سونی موبایل ایتالیا به طور قطع تاخیر این به روزرسانی را به تایید نرسانده و از واژه احتمالا استفاده کرده است. به نظر میرسد سونی همچنان در حال تلاش است تا یک به روزرسانی بی نقص و کامل را برای محصولات خود ارائه دهد و تا به این لحظه آب نبات چوبی آماده پذیرایی از کاربران اکسپریایی نشده است.