sony-xperia-xz-2566-001
گوشی قدیمی خود را بدهید! اکسپریا XZ بگیرید! درست خواندید… سونی موبایل ایران، برای اولین بار طرح تعویض گوشی های قدیمی با اکسپریا XZ را آغاز کرد.

وقتی یک گوشی هوشمند جدید معرفی و وارد بازار میشود، کمتر کسی است که میل به خریدن آن نداشته باشد. اما موانع بزرگی بر سر راه بسیاری از ما وجود دارد که ما را از خرید آن منصرف میکند. شاید بزرگترین مانع، مشکل مالی و نبود مشتری دست به نقد برای گوشی فعلی ما باشد.

در بسیاری از کشورهای دنیا امروزه طرح تعویض گوشی های قدیمی با گوشی های نو امری مرسوم است. اینکه مشتری بدون دغدغه گوشی کارکرده خود را تحویل داده و یک گوشی جدید دریافت کند. این اتفاق حالا برای دوستداران سونی در ایران رخ داده است.

سونی موبایل ایران همینک طرحی را آغاز کرده که توسط آن شما میتوانید گوشی های خود را تحویل داده و با قیمت گذاری و پرداخت ما به التفاوت آن یک عدد اکسپریا XZ خریداری کنید. این طرح در نمایندگی های مجاز سونی اجرا شده و مشتریان میتواند در صورتی که یکی از گوشی های زیر را داشته باشند، آن را تحویل داده و یک عدد اکسپریا XZ دریافت کنند.

لیست گوشی هایی که در این طرح قابل تعویض با اکسپریا XZ هستند:

Sony Xperia: X, XA, Z5 Premium, Z5, Z5 Compact, M5, C5 Ultra, M4 Aqua, C4, Z3 Plus


Samsung Galaxy: S7 edge G935FD Dual Sim, Note 5 SM-N920CD Duos, Note 5 SM-N920, S6 Edge+ G928, S6 Edge G925, S6 G920, Note 4 N910C, Note Edge N915FY


Apple iPhone: 6S plus 64GB, 6S 64GB, 6S 16GB, 6 Plus 16GB, 6 64GB, 6 16GB, 5S 16GB, 5 16GB


Huawei: Mate 8, Honor 7, Mate 7


LG: G5 H850


برای دریافت تخفیف گوشی به گوشی به یکی از فروشگاههای زیر مراجعه نمایید. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم شرایط تعویض به صورتی است که فروشگاه مبلغ تخفیف را بر اساس مدل گوشی قدیمی شما ارزیابی می نماید. سپس شما با تحویل گوشی قدیمی به فروشنده، گوشی جدید اکسپریا XZ خود را با تخفیفی معادل ارزش ارزیابی شده گوشی قدیمی دریافت نمایید.

فروشگاه سونی: خیابان ولیعصر، ابتدای بلوار میرداماد، مرکز کامپیوتر پایتخت، طبقه همکف
فروشگاه برندکام: خیابان ولیعصر، ابتدای بلوار میرداماد، مرکز کامپیوتر پایتخت، طبقه اول
فروشگاه مانترا: خیابان جمهوری، پاساژ چهارسو
فروشگاه سعید: خیابان جمهوری، نبش درب اصلی پاساژ علاءالدین
فروشگاه کلاسیک: خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین، طبقه همکف
فروشگاه سونی: خیابان حافظ، بازار موبایل ایران
فروشگاه نگین: خیابان حافظ، بازار موبایل ایران
فروشگاه آریانا: خیابان ستارخان، خیابان اسدی، پلاک 59

آیا شما یکی از دارندگان گوشی های فوق هستید و تمایل به شرکت در این طرح دارید؟