07.-Xperia_Z5_MDR_NC7501

سونی موبایل دقایقی پیش بروزرسانی جدیدی برای برنامه اختصاصی Music خود منتشر کرد. این بروزرسانی که در واقع دومین بروزرسانی طی 2 روز گذشته برای این نرم افزار میباشد، با خود قابلیت جدیدی را به همراه دارد که مد نظر بسیاری از کاربران گوشی هایِ اکسپریا پس از بروزرسانی هایِ اَخیر برنامه هایِ اختصاصی سونی بوده است.

سونی پس از معرفی و حالا عرضه گوشی هایِ خانواده جدید Z5 خود، برنامه هایِ سیستمی اکسپریا را نیز با تغییر و تحولاتی همراه ساخت. یکی از این تغییرات مهم ظاهری، تغییر رنگ پوسته برنامه ها از مشکی به سفید بود، که البته به مذاق برخی از کاربران محصولات اکسپریا خوش نیامد.

اما سونی یک بار دیگر هم ثابت کرد که به صدایِ کاربران خود گوش میدهد و پیشنهادات کاربرانش در اولویت بسیار بالایی برای این شرکت اصیل ژاپنی قرار دارد. از همین رو، سـونــی قابلیت انتخــاب رنگ پوسته را به این نسخه از برنامه موزیک اضافه کرده است. اَکنون کاربر میتواند رنگ پوسته برنامه مـذکـور را بین 2 رنگ روشـن ( سفید ) و تیــره ( مشکی ) انتخاب کند.
اگر تا کنون برنامه Music خود را به این نسخه بروزرسانی نکرده اید یا در پروسه دریافت این بروزرسانی با مشکل مواجه شده اید، میتوانید از پلی استور اختصاصی اکسپریا نسخه جدید این برنامه را دانلود و بر رویِ دستگاه خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور