sony_xperia_z3_tilt_white

به نظر میرسد این روزها مهندسین بخش نرم افزاری سونی بیشتر از گذشته فعال هستند و پروژه هایِ سونی یکی پس از دیگری بروزرسانی هایِ جدیدی دریافت میکنند. پس از انتشار بروزرسانی برایِ طرح بتایِ سونی، حالا نوبت به طرح اَندروید مفهومی سونی رسیده است که بروزرسانی جدیدی به خود ببیند.

دقایقی پیش و در روند انتشار بروزرسانی برایِ طرح هایِ فعال، سونی موبایل بروزرسانی جدیدی برایِ اَندروید مفهومی خود با شماره ساخت MOB30G.Z1.3616 ارائه داده است. این بروزرسانی با خود دو ویژگی به همراه دارد، که تا پیش از این با یکی از آنها به خوبی آشنایی پیدا کرده ایم و دیگری جدید میباشد.

در اولین قدم، سونی لانچر اختصاصی اکسپریا را بروزرسانی کرده است و حالا لانچر اَندروید مفهومی سونی نیز از قابلیت چرخش خودکار صفحه پشتیبانی کامل به عمل می آورد. اما مورد دوم، که شاید تا پیش از این جایِ خالیش احساس میشد، مربوط به نور صفحه نمایش میباشد.

سونی در نسخه جدید اَندروید مفهومی خود به کاربران اجازه میدهد که بتوانند نور صفحه نمایش را تا جایِ ممکن پایین بیاورند، تا به این ترتیب بتوانند تا حد امکان در جاهایِ تاریک از آسیب رسیدن به چشم خود بکاهند. همچنین سونی اشاره میکند که در این نسخه مشکلات عدیده ای که توسط تیم حرفه ای مهندسین این شرکت کشف شده است نیز به طور کامل مرتفع شده اند.

این بروزرسانی از ساعاتی پیش در حال انتشار میباشد و به زودی برایِ تمامی کاربرانی که در این طرح شرکت کرده اند و از اَندروید مفهومی سونی بر رویِ گوشی خود بهره میبرند باید منتشر شود.

منبع: