sony_xperia_z3_tilt_white

به نظر میرسد این روزها مهندسین بخش نرم افزاری سونی بیشتر از گذشته فعال هستند و پروژه هایِ سونی یکی پس از دیگری بروزرسانی هایِ جدیدی دریافت میکنند. پس از انتشار بروزرسانی برایِ طرح بتایِ سونی، حالا نوبت به طرح اَندروید مفهومی سونی رسیده است که بروزرسانی جدیدی به خود ببیند.

دقایقی پیش و در روند انتشار بروزرسانی برایِ طرح هایِ فعال، سونی موبایل بروزرسانی جدیدی برایِ اَندروید مفهومی خود با شماره ساخت MOB30G.Z1.3606 ارائه داده است. در قدم اول، این نسخه از اَندروید 6.0.1 سونی با خود آخرین وصله امنیتی گوگل که مربوط به ماهِ ژوئن میلادی میباشد را به این طرح آورده است. در قدم بعدی سونی مشکل مربوط به خیل عظیمی از کاربران که مربوط به درست خوانده نشدن فایلهایِ ذخیره شده بر رویِ حافظه هایِ جانبی با حجم هایِ بالا بود را در این بروزرسانی برطرف کرده است.

همچنین سونی اشکالات دیگری من جمله مشکل مربوط به متصل نشدن به وایفای و دریافت خطایِ اشتباه بودن رمز عبور، مشکل مربوط به بلوتوث که باعث ریستارت شدن خودکار گوشی میشد و نقص فنی سیستم اکسپریا Tips را در این نسخه برطرف ساخته است.

این بروزرسانی از ساعاتی پیش در حال انتشار میباشد و به زودی برایِ تمامی کاربرانی که در این طرح شرکت کرده اند و از اَندروید مفهومی سونی بر رویِ گوشی خود بهره میبرند باید منتشر شود.

منبع: