smartphone-frameless-sony-xperia-c5-ultra-review-device-boom.com-05

دقایقی پیش مطلع شدیم که سونی موبایل بروزرسانی جدیدی برایِ فَبلِت سلفی خود، اکسپریا C5 Ultra منتشر کرده است. این بروزرسانی که از جمله بروزرسانی هایِ جزئی برایِ فَبلِت مذکور محسوب میشود، شماره ساخت نرم افزاری این محصول را از 29.1.X.0.87 به 29.1.X.0.101 ارتقا میدهد.

در زمان نگارش این خبر، بروزرسانی مذکور در برخی از مناطق دنیا در دسترس کاربران هر دو نسخه تک سیم کارته فَبلِت اکسپریا C5 Ultra با شماره ساخت 29.1.A.0.101 و نسخه دو سیم کارته این محصول با شماره ساخت 29.1.B.0.101 قرار دارد.

برایِ نسخه دو سیم کارته فَبلِت اکسپریا C5 Ultra این بروزرسانی هم اَکنون در مناطق شمال اروپا، مالزی و ویتنام در دسترس است، در حالی که برایِ نسخه تک سیم کارته فَبلِت مذکور، تنها در منطقه ترکیه در دسترس است. البته بدیهی است که به زودی این بروزرسانی در اختیار تمامی مناطق قرار خواهد گرفت.

سونی طبق معمول از جزئیات این بروزرسانی حرفی به میان نیاورده است، اما از لحاظ تجربی این بروزرسانی باید حاوی آخرین وصله هایِ امنیتی اَندروید که مربوط به ماه فوریه میلادی است را با خود به همراه داشته باشد. اگر این بروزرسانی را دریافت کردید، در صورت تمایل از طریق بخش نظرات ما را از جزئیات آن مطلع سازید.