smartband-2-swr12-beats-per-minute-05b8aa32b77befa65a74722b7ead7f97-940

سونی موبایل ساعاتی پیش برنامه مخصوص دستنبد هوشمند نسل دوم خود، دستنبد SWR12 را به نسخه جدیدی بروزرسانی کرد، که با خود تغییرات بسیار مهمی به همراه دارد. این بروزرسانی با خود یک ویژگی بسیار جالب و جذاب با نام « حرکت کن » به همراه دارد، که به کاربر کمک میکند همواره در حال حرکت و فعالیت باشد.

به این شکل که اگر کاربر برایِ مدت زمان طولانی در جایی ساکن باشد و فعالیت بدنی کمی داشته باشد، دستبند هوشمند نسل دوم سونی به کاربر اخطار میدهد که مدت زمان زیادی است که بی حرکت در جایی نشسته است و این موضوع برایِ سلامت جسم او بسیار خطرناک است.

اما همانطور که اطلاع دارید، یکی از برتری هایِ نسل دوم دستنبد هوشمند سونی، مجهز بودن این گجت به سنسور ضربان قلب است. تا پیش از این، سنسور ضربان قلب دستنبد هوشمند SWR12 سونی تنها با برنامه هایِ اختصاصی سونی همخوانی داشت؛ اما در نسخه جدید برنامه مذکور، قابلیت پشتیبانی از نرم افزارهایِ ثالث نیز به آن افزوده شده است، که اتفاق بسیار مهمی برایِ نسل دوم دستبند هوشمند سونی میباشد.

از دیگر ویژگی هایِ بروزرسانی جدید برنامه مخصوص دستبند نسل دوم سونی میتوان به وارد شدن به حالت ذخیره مصرف انرژی ( Stamina Mode )، در صورت اُفت شدید باتری اشاره کرد، که در این حالت دستنبد به حالت ذخیره مصرف انرژی میرود و ویبره ها نیز کوتاه تر و ملایم تر میشوند؛ که تا پیش از این جایِ خالیش احساس میشد.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق فروشگاه نرم افزاری گوگل در دسترس است، اما اگر هنوز این بروزرسانی را دریافت نکرده اید یا برای دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید از فروشگاه نرم افزاری اختصاصی اکسپریا آخرین نسخه بروزرسانی دستبند نسل دوم سونی را دریافت نمایید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور