Sony_Xperia_Z3_review-2_thumb800

در اقدامی بسیار عجیب، سونی موبایل ساعاتی پیش بروزرسانی جدیدی از اَندروید مارشمالو را برایِ گوشی هایِ اکسپریا Z5 و اکسپریا +Z3 ارائه کرد. این بروزرسانی شماره ساخت گوشی هایِ مذکور را از 32.2.A.0.224 به 32.2.A.0.253 ارتقا میدهد و تا به این لحظه تنها برایِ 2 مدل خاص و منحصر به فرد از گوشی هایِ فوق الذکر منتشر شده است.

این بروزرسانی فعلاً برایِ نسخه E6533 گوشی اکسپریا +Z3 که در واقع نسخه دو سیم کارته از گوشی مذکور میباشد و تنها در منطقه خاورمیانه منتشر شده است و در خانواده بزرگ Z5 نیز تنها برایِ نسخه E6653 گوشی اکسپریا Z5 و فقط در کشور اسپانیا تا به این لحظه منتشر شده است.

هنوز هیچگونه اطلاعاتی پیرامون این بروزرسانی در دست نیست، اما جهش نسبی آخرین رقم شماره ساخت نوید یک بروزرسانی با هدف برطرف سازی مشکلات برایِ گوشی هایِ خانواده Z5 و گوشی +Z3 را میدهد. این بروزرسانی ساعاتی پیش در آپدیت یاب اکسپریا ظاهر شده است و هنوز انتشار گسترده آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

برایِ بررسی نسخه گوشی مد نظر خود میتوانید به آپدیت یاب اختصاصی اکسپریا مراجعه کنید و برایِ مشاهده بروزرسانی منتشر شده برایِ گوشی هایِ فوق الذکر، میتوانید از طریق لینک هایِ زیر اقدام کنید.


http://update.xperian.ir/device/E6653


http://update.xperian.ir/device/E6533