سونی موبایل به عنوان دومین گوشی هوشمند، اکسپریا XZ1 را از سری گوشی هایِ سال 2017 خود به آخرین پچ امنیتی بروزرسانی کرد. این بروزرسانی که با هدف ذکر شده برایِ گوشی مذکور منتشر شده است، به نظر میرسد علاوه بر ارتقایِ پچ امنیتی، با خود بروزرسانی کرنل و بیس باند را نیز به همراه دارد.

این بروزرسانی با خود پچ امنیتی ماه مارس را به همراه دارد و با تغییرات کوچکی در کرنل و بیس باند، عملکرد و کارایی کُلی گوشی را ارتقا میدهد. تا به این لحظه به جز مواردی که اشاره شد مورد دیگری از این بروزرسانی کشف نشده است، اما بدیهی است که سونی در این بروزرسانی حفره هایِ زیادی را برطرف ساخته است.

همچون بروزرسانی دیروز که برایِ گوشی هایِ اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance منتشر شد، این بروزرسانی با ارتقایِ بسیار جزئی شماره ساخت گوشی اکسپریا XZ1 را بالا میبرد. بدین ترتیب، شماره ساخت گوشی مذکور از 47.1.A.12.75 به 47.1.A.12.119 ارتقا پیدا کرده است و هم اَکنون به صورت گسترده برایِ نسخه دو سیم کارته گوشی اکسپریا XZ1 در حال انتشار میباشد و در منطقه خاورمیانه نیز در دسترس کاربران قرار دارد.

این بروزرسانی هم اَکنون تنها برایِ گوشی اکسپریا XZ1 منتشر شده است و با توجه به هم ردیف بودن اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ Premium، پیش بینی میشود در آینده ای نه چندان دور این بروزرسانی با شماره ساختی واحد برایِ گوشی مذکور نیز منتشر شود. همچون قبل میتوانید پروسه انتشار بروزرسانی هایِ سیستمی برایِ گوشی هایِ اکسپریا را از آپدیت سنتر اختصاصی اکسپریا دنبال کنید.

ورود به آپدیت یاب اختصاصی اکسپریا