e6.a2-lifelog-a1ii-desktop-447f1eed19c418a3d9252e507287f1ae

دقایقی پیش سونی موبایل یک بروزرسانی جدید برایِ برنامه اختصاصی سلامت و تندرستی خود، Lifelog منتشر کرد. این بروزرسانی یک بروزرسانی نسبتاً بزرگ محسوب میشود و تغییراتی هر چند جزئی اما مهم با خود به همراه دارد. یکی از تغییراتِ مهم صورت گرفته، طراحی مجدد نقشه است. به این ترتیب، حالا کاربران میتوانند دید جامع تری نسبت به فعالیت هایِ روزانه خود رویِ نقشه داخل نرم افزار داشته باشند.

یکی دیگر از تغییرات صورت گرفته، مربوط به بخش بوک مارک هایِ کاربر میباشد، که به کلی دوباره طراحی شده است. اما بخشِ دیگری که دوباره سازی و به نوعی باز طراحی شده است، بخش مربوط به بندهایِ هوشمند است. سونی موبایل در نسخه جدید برنامه Lifelog بخش مربوط به جمع آوری اطلاعات از دستبندهایِ هوشمند خود را دوباره سازی کرده است، به این ترتیب کاربران از این پس میتوانند اطلاعات جامع تری از فعالیت هایِ روزانه خود را در برنامه Lifelog مشاهده کنند.

آخرین تغییر صورت گرفته هم که تقریباً یکی از مهم ترین تغییرات صورت گرفته است، بازنویسی بعضی از کُدهایِ نرم افزار Lifelog برای بهبود مصرف باتری است. بدین ترتیب، نرم افزار تندرستی و سلامت سونی که یکی از برنامه هایِ سیستمی بسیار فعال در پس زمینه است، مصرف باتری بسیار بهینه تری را به کاربران ارائه خواهد داد.

برنامه اختصاصی پیگیری فعالیت هایِ روزانه سونی در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه هایِ تندرستی دنیا محسوب میشود که میلیون ها کاربر در سراسر دنیا دارد. لایف لاگ ابزاری مناسب برای آنهایی است که از گجت های پوشیدنی هوشمند مثل دستبند و ساعت هوشمند سونی استفاده میکنند. با استفاده از این برنامه و با اتصال به سرور سونی یا گوگل، شما میتوانید تمام کارهای روزمره خود را مثل خوابیدن، راه رفتن، گوش دادن به موزیک، تماشای فیلم و … را به ثبت برسانید.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Lifelog خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور