hd_android_6_0_marshmallow_pink-wide

سونی موبایل دقایقی پیش یک بروزرسانی جدید برای اَندروید مفهومی مارشمالویِ خود منتشر کرد، که شماره ساخت نرم افزاری رام مذکور را به MDB08M.Z1.2157-somc ارتقا میدهد. از آنجایی که بروزرسانی قبلی یک بروزرسانی عظیم برای این نسخه از اَندروید مفهومی سونی محسوب میشد، بروزرسانی اَخیر صرفاً با هدف برطرف سازی مشکلات گزارش شده و بهبود کارایی دستگاههایی که این نسخه را دریافت کرده اند انجام شده است.

به عنوان مثال حالت نور صفحه اتومات حالا بسیار بهتر از قبل عمل میکند و مشکلات گزارش شده پیرامون برنامه اختصاصی ایمیل سونی نیز به طور کامل برطرف شده است. مشکل مربوط به برنامه اختصاصی ایمیل سونی توسط بسیاری از کاربران گزارش شده بود، چون وقتی کاربر قصد روانه کردن ایمیلی را داشت، قسمت مربوط به موضوع به درستی پر نمیشد و از این رو کاربر نمیتوانست برای ایمیلی که قصد ارسال آن را دارد موضوعی معین کند.

همچنین، مشکلات دیگر پیرامون برنامه اختصاصی ایمیل سونی که مربوط به نمایش فایل ضمیمه شده و مشکلات مربوط به اعلانیه حین دریافت ایمیل جدید بود نیز به خوبی در این نسخه از اَندروید مفهومی سونی برطرف شده است. لازم به ذکر است که این برزورسانی هم اَکنون به شکل OTA ( یا Over The Air ) برای کاربران شرکت کننده در این طرح در حال انتشار است. اگر این بروزرسانی را دریافت کردیده اید، تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: