LifeLog C2

ساعاتی پیش سونی موبایل یک بروزرسانی جدید برایِ برنامه اختصاصی Lifelog خود منتشر کرد. این بروزرسانی یک بروزرسانی نسبتاً کوچک است، که به زعم سونی پایداری برنامه در آن افزایش یافته است و قابلیت حالت به خواب رفتن میتواند به صورت دستی توسط کاربر وارد شود. سونی میگوید این قابلیت بارها توسط کاربران درخواست شده بود و اَکنون به این نسخه از برنامه Lifelog افزوده شده است.

برنامه اختصاصی پیگیری فعالیت هایِ روزانه سونی در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه هایِ تندرستی دنیا محسوب میشود که میلیون ها کاربر در سراسر دنیا دارد. لایف لاگ ابزاری مناسب برای آنهایی است که از گجت های پوشیدنی هوشمند مثل دستبند و ساعت هوشمند سونی استفاده میکنند. با استفاده از این برنامه و با اتصال به سرور سونی یا گوگل شما میتوانید تمام کارهای روزمره خود را مثل خوابیدن، راه رفتن، گوش دادن به موزیک، تماشای فیلم و … را به ثبت برسانید.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Lifelog خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اختصاصی اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور