سونی موبایل بروزرسانی جدیدی برای برنامه What’s New خود منتشر کرد.

0
۲,۴۰۰

What's New Cover 1

برنامه What’s New سونی پس از گذشت حدود 1 ماه از آخرین بروزرسانی خود، بروزرسانی جدیدی دریافت کرده است. این بروزرسانی که از طریق خودِ نرم افزار What’s New قابل دریافت است، به نظر میرسد تغییرات بسیار محدودی با خود به همراه دارد و نباید انتظار اضافه شدن قابلیت هایِ جدید به این نسخه از نرم افزار مذکور را داشت. البته سونی یک قدم بسیار مهم در این نسخه از برنامه مذکور برداشته است.

سونی در این نسخه بروزرسانی برنامه ها از طریق سرویس What’s New را به صورت پیشفرض بر رویِ شبکه Wi-Fi قرار داده است، تا کاربرانی که از شبکه هایِ موبایل استفاده میکنند به صورت ناگهانی با از دست رفتن حجم خود مواجه نشوند. همچنین سونی در این نسخه از برنامه What’s New تغییرات ظاهری بسیار کوچکی را لحاظ کرده است و علاوه بر برطرف سازی مشکلات گزارش شده از سویِ کاربران، سرعت اجرایِ برنامه و دریافت بروزرسانی ها را نیز افزایش داده است.

اگر تا کنون برنامه What’s New خود را به این نسخه بروزرسانی نکرده اید یا در پروسه دریافت این بروزرسانی با مشکل مواجه شده اید، میتوانید از فروشگاه نرم افزاری اختصاصی اکسپریا نسخه جدید این برنامه را دانلود و بر رویِ دستگاه خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here