Xperia-Beta-Program_2

اگر با ما همراه بوده باشید، حتماً در جریان هستید که سونی اولین نسخه از اَندروید طرح بتایِ خود را چندی پیش برایِ کاربران گوشی هایِ خانواده Z2 و Z3 منتشر کرد. این بروزرسانی که با استقبال خیل عظیمی از کاربران در سرتاسر جهان مواجه شده است، مشکلاتی را نیز برایِ کاربران به همراه داشته است.

سونی موبایل امروز رسماً اعلام کرد که به مشکلات موجود در اولین نسخه از طرح بتایِ خود واقف است و به زودی بروزرسانی جدیدی برایِ نسخه پیش نمایش اَندروید مارشمالویِ خود منتشر خواهد کرد. سونی امروز به تمامی کاربران شرکت کننده در طرح بتا نامه الکترونیکی فرستاده است و ضمن عذرخواهی از کاربران شرکت کننده در این طرح، اذعان کرده است که به زودی بروزرسانی جدیدی برایِ برطرف سازی مشکلات گزارش شده از سویِ کاربران منتشر خواهد کرد.

بعضی از کاربران با دریافت و نصب نسخه پیش نمایش اَندروید 6.0.1 مارشمالویِ طرح بتایِ سونی متوجه برخی مشکلات شدند، که بزرگترین مشکل آنها مربوط به سرویس Double Tap To Wake بود، که سونی از گوشی اکسپریا Z2 این قابلیت را به گوشی هایِ پرچمدار خود افزوده است.

همچنین برخی از کاربران در ارسال و دریافت صدا از طریق دستگاههایِ متصل شده از طریق ارتباط بلوتوث نیز مشکلاتی داشتند، که سونی در بروزرسانی پیشِ رو آنها را نیز مرتفع ساخته است. پس با این حساب دومین نسخه از طرح اَندروید بتایِ سونی با هدف برطرف سازی مشکلات نسخه قبل به زودی برایِ کاربران طرح بتا منتشر خواهد شد. در صورت انتشار نسخه جدید اَندروید طرح بتایِ سونی، شما همراهان همیشگی را مطلع خواهیم نمود.

منبع: