Sony-USB-Charger-UCH20_1-640x341

تا به امروز سونی موبایل به همراه محصولات پرچمدار خود شارژر EP880 را ارائه میداد، اما درباره خانواده Z5 گویا اوضاع کمی متفاوت است و قرار است شارژر جدیدی در جعبه گوشی هایِ این خانواده جدید قرار بگیرد. از سونی موبایل خبر میرسد که در داخل جعبه گوشی هایِ خانواده Z5، سونی یک شارژر جدید با نام UCH20 قرار خواهد داد.

بر رویِ کاغذ هیچ تفاوتی بین قدرت خروجی شارژرهایِ UCH20 و EP880 وجود ندارد ( هر دو از قدرت خروجی 5V/1500mA بهره میبرند )، اما به احتمال بسیار زیاد سونی موبایل دلیلی برای تغییر شارژر این خانواده جدید داشته است.

حدود 1 ماه پیش که خانواده جدید Z5 در نمایشگاه IFA امسال معرفی شدند، این شارژر جدید به همراه گوشی هایِ خانواده Z5 معرفی شد و بسیاری از اصحاب رسانه اعلام کردند که شارژر مذکور یک شارژر سریع است، اما حالا که جزئیات این شارژر در سایت رسمی سونی موبایل منتشر شده است، متوجه شدیم که شارژر مذکور یک شارژر معمولی است و توسط شرکت کوآلکام تأیید نشده است.

سونی موبایل چندی پیش از شارژر سریع خود با نام UCH10 پرده برداشته بود، که مجهز به فناوری نسل دوم شارژ سریع کوآلکام و تأییدیه رسمی از سویِ این شرکت بود. شارژر مذکور قدرت خروجی 5V/1800 mA ارائه میدهد، که نسبت به قدرت خروجی نسل قدیم و جدید شارژرهایِ سونی کمی سریعتر عمل میکند.

تا به اینجایِ کار و با توجه به اطلاعات ارائه شده در صفحه مربوط به مشخصات این لوازم جانبی در سایت سونی موبایل، حدأقل بر رویِ کاغذ تفاوتی بین شارژر جدید UCH20 و نسل قبل آن ( EP880 ) وجود ندارد. در مجموع، باید منتظر بمانیم و ببینیم پس از عرضه محصولات خانواده جدید Z5 این شارژر چگونه عمل خواهد کرد.

Sony-USB-Charger-UCH20_2-640x640 111

منبع: