mansonfat_1_4551_e50cfcf0572c55df0061773ad81058e8
اگر به خاطر داشته باشید چند روز قبل خبری مبنی بر احتمال معرفی اکسپریا Z5 Ultra در اسفند ماه را منتشر کردیم. این خبر یا بهتر بگوییم این شایعه به سرعت در روزهای گذشته پخش شد و بسیاری از خبرگزاری ها احتمال معرفی یک فبلت غول پیکر از سونی را در اوایل سال آینده میلادی قطعی دانستند.

سونی چند روز قبل یک فبلت 5.5 اینچی از خانواده Z5 را با پسوند پرمیوم معرفی کرد که خود یک اسمارت فون کامل به حساب می آید. حالا صحبت از معرفی یک فبلت دیگر در فاصله کمتر از 6 ماه کمی عجیب و غیر واقعی است. در مورد اکسپریا Z5 Ultra شایعات از صفحه نمایش 6.4 اینچی با رزولوشن 4K صحبت میکنند.

از مطرح شدن این شایعه فقط چند روز میگذرد که سونی موبایل حالا نسبت به آن واکنش نشان داد. سونی موبایل تایوان که یکی از بهترین بازارهای سونی را در اختیار دارد در این خصوص میگوید: شایعات مطرح شده در خصوص اکسپریا Z5 Ultra حقیقت ندارد و بزرگترین عضو خانواده Z5 قطعا اکسپریا Z5 Premium باقی خواهد ماند.

این که سونی با تمامی شرایط معرفی اکسپریا Z5 Ultra را تکذیب میکند برای عده ای خوشایند و برای عده ای ناراحت کننده است. شاید آنهایی که قصد خرید یکی از اعضای خانواده Z5 را دارند از ورود یک مدل بالاتر در فاصله ای کوتاه برای گوشی خود ناراحت باشند اما برای آنهایی که به دنبال خرید یک فبلت غول پیکر با قدرت بالا هستند اکسپریا Z5 Ultra گزینه ای مناسب به شمار میرود.

منبع: