sonylollipop
پس از معرفی رسمی اندروید 5.0 توسط گوگل، سونی اعلام کرد که تمامی اسمارت فون های سری Z را به این نسخه به روز خواهد کرد. سونی در لیست اولیه خود هیچ نامی از دیگر اسمارت فون های خود نبرد اما بسیاری امیدوار بودند تا سونی در ادامه دستگاه هایی دیگر را نیز به این لیست اضافه کند.

امید بسیاری از کاربران مبنی بر اینکه آیا سونی پس از اتمام به روزرسانی دستگاه های خانواده Z اکسپریا به آپدیت دیگر گوشی های خود روی می آورد یا خیر باعث ایجاد سوالات زیادی شد. سوالاتی که امروز سونی و در تویتر خود به آن پاسخ داد و رسما آپدیت رسانی به دیگر دستگاه های خود را رد کرد.

سونی در تویتر خود امروز و در پاسخ به سوال یکی از کاربران مبنی بر اینکه آیا سونی اکسپریا M2 را در آینده به اندروید 5.0 آپدیت خواهد کرد یا خیر اینگونه پاسخ میدهد: با عرض معذرت، ما فقط میتوانیم به شما بگوییم که به روزرسانی لالی پاپ تنها برای سری Z انجام خواهد شد.

twitter

با وجود بدقولی سونی در ارائه به روزرسانی لالی پاپ برای گوشی های خانواده Z در این مورد دیگر نمیتوان به سونی خرده گرفت. چرا که سونی از همان ابتدا نام گوشی های خانواده Z را به تنهایی در لیست به روزرسانی لالی پاپ خود قرار داده بود. به نظر میرسد به روزرسانی لالی پاپ برای دستگاه های سری Z تا همینجا نیز برای سونی دردسر ساز بوده و سونی برنامه ای برای ارائه آب نبات چوبی برای دیگر اسمارت فون های سال گذشته خود ندارد. سونی با وجود گذشت بیش از دو ماه از سال جدید هنوز هیچیک از گوشی های سری Z را به اندروید 5.0 آپدیت نکرده است.