کنگره جهانی موبایل با نام اختصاری MWC بزرگترین رویداد اختصاصی در حوزه موبایل است که همه ساله در شهر بارسلون اسپانیا برگزار میشود. سونی همه ساله حضوری فعال در این رویداد داشته و محصولات متنوعی را از خود به نمایش گذاشته است.

سال گذشته سونی با وجود معرفی تبلت اکسپریا Z4 و گوشی اکسپریا M4 Aqua در این رویداد، از برگزاری کنفرانس مطبوعاتی صرف نظر کرده بود اما امسال برنامه تغییر کرده و سونی قصد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی دارد.

دعوت نامه سونی به رسانه ها برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در این نمایشگاه منتشر شده است. کنفرانس مطبوعاتی سونی در MWC 2016 از ساعت 7:30 صبح به وقت لندن برابر با 11 صبح تهران آغاز خواهد شد. بر خلاف سال های گذشته که معمولا سونی شب قبل از آغاز رسمی نمایشگاه، کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار میکرد، امسال سونی در صبح اولین روز برپایی این نمایشگاه قصد برگزاری کنفرانس مطبوعاتی دارد. کنفرانس مطبوعاتی سونی در روز 22 فوریه برابر با 3 اسفند برگزار خواهد شد.
MWC-2016_Sony-Conference-640x399
هر چند که هنوز جزئیاتی از محصولات احتمالی سونی برای حضور در کنگره جهانی موبایل بدست نیامده، اما بیش از یک ماه تا آغاز این رویداد زمان باقی است و احتمالا در هفته های آینده اخبار و اطلاعات بیشتری از سونی پیرامون حضور در نمایشگاه MWC درز خواهد کرد. با توجه به اینکه سونی قصد برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در این نمایشگاه را دارد، پس میتوان حدس زد که سونی برای نمایشگاه امسال با دست پر وارد خواهد شد. احتمال معرفی گوشی های هوشمند، تبلت و لوازم جانبی متعدد در این نمایشگاه بسیار زیاد است. ساعت 11 صبح روز سوم اسفند ما در کنار شما با هم به تماشای کنفرانس مطبوعاتی سونی و معرفی محصولات این شرکت خواهیم نشست.