Sony Xperia Z5 Series Style Cover

سونی معمولاً پس از معرفی گوشی هایِ هوشمند جدید خود و مخصوصاً پرچمداران جدیدش، تعداد زیادی از لوازم جانبی مخصوص آنها را هم به جهانیان معرفی میکند. یکی از این لوازم هایِ جانبی که بسیار مورد استقبال مردم دنیا قرار میگیرد، استایل کاورهایِ مخصوص سونی است.

حالا و با معرفی نسل جدید گوشی هایِ پرچمدار خانواده جدید Z5، سونی دست به معرفی استایل کاورهایِ مخصوص این خانواده 3 نفره زده است. استایل کاور مخصوص گوشی اکسپریا Z5 با کُد SCR42، استایل کاور گوشی اکسپریا Z5 کامپکت با کُد SCR44 و استایل کاور مخصوص گوشی اکسپریا Z5 پرمیوم با کُد SCR46 معرفی شده اند و به هنگام عرضه گوشی هایِ مذکور در دسترس علاقه مندان قرار خواهند گرفت.

البته هنوز تفاوت این استایل کاورهایِ جدید با استایل کاورهایِ مخصوص پرچمدار قبلی سونی، گوشی اکسپریا Z3 به وضوح مشخص نیست، اما مثل سابق میتوانید با استفاده از این استایل کاورها، تم مخصوص آنها را از فروشگاه نرم افزاری گوگل دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

گفتنی است که این کاورها ضد آب و گرد و غبار بوده و در برابر خط و خش هم بسیار مقاوم هستند. همچنین برای راحتی کار با این استایل کاورها، سونی یک قطعه کم مصرف NFC در این استایل کاورها برای جفت شدن سریعتر با دستگاه قرار داده است.

گفته میشود که سونی برای چفت شدن درب این استایل کاورها از یک قطعه مغناطیسی بهره برده است، که از بابت کیپ شدن درب این محصول خیال کاربران را راحت میکند. در ضمن، سونی هنوز صحبتی از قیمت و زمان عرضه این استایل کاورها به میان نیاورده است، ولی گفته میشود این کاورهایِ مخصوص در رنگ هایِ مخصوص برای هر گوشی از این خانواده در دسترس علاقه مندان قرار خواهند گرفت.

 

استایل کاور SCR42 ( مخصوص گوشی اکسپریا Z5 )

Sony-Style-Cover-Window-SCR42_1-640x508

Sony-Style-Cover-Window-SCR42_2-640x508

Sony-Style-Cover-Window-SCR42_3-640x341

 

استایل کاور SCR44 ( مخصوص گوشی اکسپریا Z5 کامپکت )

Sony-Style-Cover-Window-SCR44-640x341

 

استایل کاور SCR46 ( مخصوص گوشی اکسپریا Z5 پرمیوم )

Sony-Style-Cover-Window-SCR46-640x341

منبع: