photo_2015-08-26_17-06-14
سونی موبایل تاریخ دقیق برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خود در نمایشگاه IFA 2015 را اعلام کرد. پیش از این بر اساس یک توییت که توسط سونی موبایل ایتالیا منتشر شده بود، روز دوم سپتامبر برابر با 11 شهریور زمان دقیق برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه IFA برلین اعلام شد که حالا سونی موبایل به طور رسمی تاریخ قبلی را با اعلام ساعت دقیق آن تایید کرد.

بر اساس یک توییت مجدد که از سوی سونی موبایل منتشر شده، روز 2 سپتامبر قرار است سونی کنفرانس مطبوعاتی خود در جریان نمایشگاه IFA 2015 را برگزار کند. این کنفرانس مطبوعاتی از ساعت 16:45 به وقت محلی که برابر است با 19:45 به وقت تهران آغاز خواهد شد.

سونی در آخرین توییت خود خطاب به هواداران خود مینویسد: 7 روز باقی است تا … به ما در روز 2 سپتامبر برای تکامل آینده اکسپریا ملحق شوید. سونی با این توییت ضمن اطلاع از زمان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خود رسما از مخاطبین برای همراهی در این رویداد بزرگ دعوت میکند.

11

نوع نگارش این توییت کاملا بیانگر این است که سونی قصد معرفی یک اسمارت فون بالارده از خانواده اکسپریا را در این رویداد دارد. اگر تا به امروز اندکی در مورد معرفی یا عدم معرفی اکسپریا Z5 در این رویداد تردید داشتند میتوانند امیدوار باشند که سونی به زودی اسمارت فون مورد علاقه آنها را به نمایش خواهد گذاشت. چهارشنبه 11 شهریور ساعت 19:15 دقیقه با ما همراه باشید تا آخرین دستاوردهای سونی را در بخش گوشی های هوشمند تماشا کنید.