T3_slim_7
با وجود این که در اولین برنامه ارائه شده از سوی سونی تنها اعضای خانواده Z در لیست به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ قرار گرفته بودند اما این کمپانی تا به امروز دو اسمارت فون از غیر این خانواده را نیز به اندروید 5.0 لالی پاپ به روزرسانی کرد. اکسپریا T2 Ultra و اکسپریا C3 اسمارت فون ها یا بهتر بگوییم فبلت های میان رده ای بودند که در هفته های گذشته به نسخه نرم افزاری اندروید 5.0 ارتقا پیدا کردند. حالا نیز به نظر میرسد به این دو عضو باید یک مدل دیگر از خانواده میان رده های اکسپریا را اضافه کنیم که در آستانه دریافت یک به روزرسانی بزرگ قرار گرفته است.

صاحبان اکسپریا T3 میتوانند امیدوار باشند که در هفته های آینده همانند تمامی اعضای خانواده Z آپدیت اندروید 5.0 لالی پاپ را دریافت خواهند کرد. این خبر را سونی موبایل فرانسه در توییتر خود و در جواب سوال یکی از کاربران به تایید رسانده است. سونی موبایل فرانسه در توییتر خود در پاسخ به سوال اینکه آیا به روزرسانی اندروید 5.0 برای اکسپریا T3 منتشر میشود یا خیر؟ گفته است : سونی در حال برنامه ریزی برای انتشار این آپدیت برای اکسپریا T3 است و در هفته های آینده این به روزرسانی انجام خواهد شد.

البته این خبر هنوز از جانب دفتر مرکزی سونی به تایید نرسیده اما همین که نماینده این شرکت در فرانسه با این قاطعیت در این مورد سخن میگوید جای امیدواری است. کاربران اکسپریا T3 در کنار اکسپریا T2 Ultra و اکسپریا C3 سومین گروه از خانواده غیر Z اکسپریا هستند که این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد.

lp