پرچمدار جدید سونی احتمالاً در کنگره جهانی موبایل که دو هفته دیگر برگزار خواهد شد معرفی میشود. این تلفن هوشمند هنوز به صورت کامل خودش را به ما نشان نداده تا بدین صورت ظاهر احتمالاً متفاوت این دستگاه برای ما یک راز باقی مانده باشد.

سونی موبایل تا این لحظه چند گوشی هوشمند را در کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا ثبت کرده است. با این حال سونی موبایل اخیراً نامه ای به این کمیسون ارسال کرده که در آن درخواست حذف کمک های مالی برای گوشی جدید خود را داشته است. به عبارت دیگر سونی با این نامه از کمیسیون ارتباطات فدرال درخواست دارد تا مجوز قبلی را باطل کند.

در متن این نامه دلیل این درخواست سونی، ایجاد تغییر در طراحی عنوان شده اما مشخص نیست که این طراحی تا چه اندازه گسترده خواهد بود. تا این لحظه صفحه نمایش 18:9 و کم حاشیه به همراه حذف جک هدفون دو تغییر احتمالی در پرچمدار جدید سونی هستند که احتمالا در آینده ای نزدیک معرفی خواهند شد.

کنگره جهانی موبایل از 7 اسفند امسال آغاز میشود که سونی امسال نیز در آن با جدیت تمام حاضر خواهد شد. با این حال نامه سونی موبایل با FCC نشان میدهد که احتمالا معرفی پرچمدار اصلی سونی با تاخیر انجام خواهد شد. هنوز مشخص نیست که تغییر در طراحی این گوشی هوشمند تا چه اندازه خواهد بود و سونی چه زمانی تصمیم به نهایی کردن این محصول خواهد گرفت.

منبع: