به نظر میرسد کم کم به روزهایِ پیش فروش و عرضه گوشی هایِ جدید سری X سونی نزدیک میشویم، چون سونی در حال کاهش دادن قیمت آخرین پرچمدار خود در برخی از بازارهایِ مهمی میباشد که اکسپریا XZs وارد آنها خواهد شد. در جدیدترین حرکت، سونی موبایل آمریکا برایِ فراهم آوردن مقدمات ورود گوشی اکسپریا XZs به بازار این کشور، قیمت آخرین پرچمدار سونی را کاهش داده است.

بر اساس آماری که دقایقی پیش به دست ما رسیده است، اکسپریا XZ هم اَکنون در خاک ایالت متحده آمریکا با قیمت استثنایی 449.99 دلار در دسترس کاربران قرار دارد. این میزان حدود 250 دلار ارزان تر از قیمتی است که سونی برایِ ورود گوشی هوشمند اکسپریا XZ به بازار ایالت متحده آمریکا در نظر گرفته بود و یک پیشنهاد بسیار عالی برایِ کاربران آمریکایی و علاقه مندان به محصولات سونی در این کشور میباشد.

هم اَکنون خُرده فروشی آنلاین B&H هر سه رنگ پلاتینی، مشکی معدنی و آبی جنگلی گوشی اکسپریا XZ را با 250 دلار تخفیف در دسترس کاربران قرار داده است. اینطور که از شواهد پیداست، فعلاً این پیشنهاد تا پایان امشب ادامه دارد، اما مشخص نیست که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. سونی اَخیراً قیمت اکسپریا XZ را برایِ بازار هند که یکی از بازارهایِ هدف این کمپانی ژاپنی میباشد نیز کاهش داده بود.

منبع: