IMG_1696_a1

سونی فَبلِت سلفی محور اکسپریا XA Ultra را تقریباً در تمام نقاط مهم دنیا در دسترس کاربران قرار داده است و پس از کاهش قیمت این گوشی هوشمند در بازار آمریکا، حالا گویا وقت آن رسیده است که کشورهایِ آسیایی نیز طعم کاهش قیمت این گوشی هوشمند را بچشند و در صورتی که برنامه خرید این فَبلِت خوش ساخت و بدون حاشیه را دارند، بلافاصله وارد عمل شوند.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شده بود، ویتنام یکی از کشورهایِ بسیار مهم در منطقه شرق آسیاست، که سونی سرمایه گذاری ویژه ای بر رویِ آن میکند. حالا نیز پس از بازار ایالت متحده آمریکا، سونی اولین کاهش قیمت فَبلِت سلفی محور خود را برایِ این کشور در نظر گرفته است، چون از لحاظ استراتژیک وضعیت بسیار مطلوبی برایِ محصولات سونی در این کشور فراهم است.

سابقاً این فَبلِت در بازار کشور ویتنام با قیمت 7 میلیون دونگ در دسترس کاربران قرار داشت و امروز بر اساس تصمیماتی که سونی موبایل ویتنام درباره این گوشی اتخاذ کرده است، قیمت این گوشی هوشمند با کاهش محسوسی به زیر 5 میلیون دونگ یا به عبارت دقیق تر به 4.890.000 دونگ ویتنام رسیده است.

این گوشی هوشمند بدون حاشیه که مجهز به پردازنده 8 هسته ای قدرتمند Helio P10 مدیاتک میباشد، مجهز به قویترین دوربین سلفی دنیا، یک سنسور غول پیکر 16 مگاپیکسلی با فلش LED است و در پشت نیز از یک سنسور بسیار عالی 21 مگاپیکسلی بهره میبرد. سونی برایِ این گوشی هوشمند 16 گیگابایت حافظه داخلی، قابلیت پشتیبانی از مموری کارت، 3 گیگابایت حافظه رم و یک باتری قدرتمند 2.700 میلی آمپر/ساعتی در نظر گرفته است.

منبع: